Değerli MJ Server.NET Müşterileri,

2006 Yılından bu yana faaliyette olan işletmemiz bu güne kadar binlerce müşteriye web sayfası yayınlama konusunda destek vermiştir. Şirketimiz ve yayın yaptığımız MJ Server.NET ticari platformumuz 5 Kasım 2008 Tarihi itibariyle Polar Bilgisayar Sistemleri Ticareti Limited Şirketi ile yapılan karşılıklı satış görüşmeleri sonucunda 15 Kasım 2008 itibariyle devir olmuştur. 

10 Kasım itibariyle tüm alt yapımız NETFACTOR Telekomünikasyon A.Ş. tarafından sağlanmaya başlamış ve Polar ekibi bu tarihten itibaren işletme hakkındaki tüm dataları ve müşteri bilgilerini incelemeye başlamıştır. 15 Kasım 2008 Tarihi itibariyle siz değerli müşterilerimize Polar Computer olarak hizmet vermeğe başladık. Entegrasyon sürecine 7günlük kesintide eklenince oluşan iş yoğunluğundan ötürü bazı aksaklıklar oluşmuştur.

Ekibimiz öncelikli olarak vermiş olduğumuz yayınlama hizmetinden kaynaklanan sorunları gidermiş ve gidermeye devam etmektedir. Yeni gelen siparişler sistemimizdeki entegrasyon çalışmalarından dolayı gecikmeli olarak açılmış ve müşterilerimize ek paket hakkı saklı kalacak şekilde telafi hizmetler verilmiş olup verilmeye deva edilmektedir.

Ekip olarak hızlı ve yoğun bir mesai çalışması sonrasında MJ Server.NET müşterilerine tam anlamıyla destek verilmeye başlamıştır. 1500’ün üzerindeki kullanıcının sorunlarına Elektronik ortamdan gelen destek talepleri ile hizmet vermiş bulunuyoruz.

1 Aralık 2008 Pazartesi itibarıyla siz değerli kullanıcılarımıza gerek elektronik ortamdan, gerekse telefon, fax ve ofis ortamımızdan bire bir destek verilmeye başlıyoruz.

Yeni iletişim bilgilerimiz aşağıda sizlere sunulmuştur. Ofis ortamımızdaki çalışmalardan dolayı 1 Aralık 2008 tarihine kadar Telefon ve Faks desteğimiz bulunmamaktadır. Yeni mesai saatlerimiz ve çalışma prensiplerimiz siz değerli müşterilerimize sayfamızda gerçekleştireceğimiz yenilemeler ile duyurulacaktır.

Kısa süre içerisinde ekibimiz sizlerin sorunlarıyla yakından ilgilenerek siz değerli müşterilerimizi tanımış ve alt yapımızdaki uyumsuzlukları gidermişlerdir. Mevcut hizmetlerinde sorunu olan tüm müşterilerimize gerekli desteği vererek Maksimum seviyede başarıyı yakalamayı hedefliyoruz.

Ekip olarak alanında uzman çalışanlardan oluşan ve arasında mühendis kadrosu da bulunan takım arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vereceğiz. Şirketimize ait resimler ve görsel materyaller yenilenen sayfamızdan sizlerle paylaşılacaktır.

Tüm müşterilerimizi ofisimize davet ediyoruz. Böylece bizleri daha yakından tanıyabilir, çalışma imkânlarımızı ve size sunduklarımızı reel olarak inceliyebilirsiniz.. Şirketimiz kısa süre içerisinde yeni alımlar gerçekleştirerek sektör içerisinde söz sahibi işletmelerden biri haline gelecektir. Tüm hizmet politikamız %100 Müşteri Memnuniyeti odaklıdır.  

Ürünlerimiz ve fiyat politikamızda hizmetlerimizin kalitesi açısından bazı düzenlemelere gidilecek ve düzenlemeler müşterilerimizi mağdur değil memnun edecek boyutta olacaktır.

Ekibimiz adına sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyduğumuzu iletir bundan sonraki süreçte profesyonel bir ekipten hizmet alacağınızı duyurmak isteriz.

Saygılarımızla

Polar Bilgisayar Limited Şirketi
www.mjserver.net